Czy warto zdecydować się na miskę WC z funkcją bidetu?
Meble i wyposażenie

Czy warto zdecydować się na miskę WC z funkcją bidetu?

Wyposażenie miski wc w bidet to rozwiązanie, które od wielu lat cieszy się coraz większą popularnością w zasadzie na całym świecie. Dzięki temu bieżąca woda z powodzeniem może zastąpić papier toaletowy podczas korzystania z toalety. Tak stało się już w wielu zakątkach Azji. Tam miski WC z funkcją bidetu montowane są w zasadzie wszędzie – w domach i mieszkaniach prywatnych, firmach, urzędach itd. Czy mają szansę podbić też polskie toalety?

Oszczędność czasu i pieniędzy

Przede wszystkim miska wc z funkcją bidetu powala cały czas czuć się czysto i komfortowo. Jednak na tym nie koniec zalet tego rozwiązania. Tego typu urządzenia są też bardzo praktyczne. Nie trzeba bowiem osobno mocować miski WC i bidetu, na co w małych łazienkach nie ma po prostu miejsca. Zamiast tego można zdecydować się na rozwiązanie 2 w 1, a więc miskę połączoną z deską bidetową. Taki sprzęt zajmuje dokładnie tyle samo miejsca, co klasyczna miska WC. Co więcej, nowoczesne miski z funkcją bidetu są bardzo ekologiczne. Zużywają bowiem niewiele wody, w porównaniu do modeli klasycznych. Z pewnością jest to ważne również ze względów finansowych, gdyż mniejsza ilość zużytej wody oznacza niższe rachunki.

Nowoczesne rozwiązanie do nowoczesnego domu

Nowoczesne modele bidetów obsługiwać można przy pomocy specjalnego panelu bądź kontrolera. Całość utrzymana jest zawsze w tej samej aranżacji i prezentuje się naprawdę stylowo. Ważne jest również to, że miski wc z funkcją bidetu nie zajmuje w łazience zbyt wiele miejsca. Co więcej, nowoczesne urządzenia tego rodzaju są wielofunkcyjne, w przeciwieństwie do klasycznych bidetów czy muszli klozetowych. Oferują one kilka trybów pracy, na przykład tryb damski czy oscylacyjny. Najnowsze modele dodatkowo mogą wykonać masaż ciała czy też je osuszyć po zakończonym myciu. Wszystko po to, aby użytkownik czuł się komfortowo. Dlatego też pozycję dyszy można dopasować odpowiednio do swoich potrzeb. Podobnie jest w przypadku temperatury wody czy siły jej strumienia. Ciekawym rozwiązaniem są też podgrzewane siedziska. Należy jednak podkreślić, że nie każda miska z bidetem jest tak funkcjonlana. Wiele zależy od konrketnego modelu.

Luksusowa łazienka dla każdego

Nowoczesne deski klozetowe połączone z bidetem zaskakują na każdym kroku swoją funkcjonalnością. Dzisiaj standardem są już deski wolnoopadające. Jednak już wbudowane oświetlenie ledowe to nowość, której popularność jednak stale rośnie. Dzięki temu w nocy można korzystać z łazienki dyskretnie, nikogo nie budząc. Najbardziej zaawansowane modele urządzeń tego typu puszczają muzykę czy niwelują nieprzyjemne zapachy dzięki specjalnym filtrom.

Oczywiście nie mniejsze znaczenie w tym przypadku ma design. Nowoczesne urządzenia łazienkowe są nie tylko funkcjonalne, ale i estetycznie wykonane. Wyróżniają się efektowną stylistyką. Dzięki temu można znaleźć odpowiedni model do każdej łazienki i aranżacji. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób urządzając swój dom czy mieszkania, stawia właśnie na miski klozetowe połączone z bidetem. Przestało być to fanaberią zarezerwowaną tylko dla najbogatszych

 

Czy warto zdecydować się na miskę WC z funkcją bidetu?

Zobacz więcej podobnych postów