Koce reklamowe - praktyczny upominek dla pracowników
Firma

Koce reklamowe - praktyczny upominek dla pracowników

Chcesz w nietuzinkowy sposób zareklamować swoją firmę? Postaw na praktyczne gadżety, które będą towarzyszyły obdarowanej osobie przez cały rok! Sprawdź, co warto dać pracownikom, aby wywołać na ich twarzy uśmiech, jednocześnie wyposażając ich w przydatne gadżety! Może koc reklamowy lub poduszka? A może termos na podróż?

Koc reklamowy na prezent?

Wydaje się, że koc to kiepski prezent od pracodawcy dla pracownika. To zbyt prosty upominek, który kojarzy się z domem, a nie pracą. Nie warto jednak patrzeć na to w ten sposób. Najlepsze podarunki to praktyczne podarunki. Taki jest właśnie koc reklamowy. Prócz tego, że pozwala na umieszczenie na nim logo Twojej firmy i jest świetnym nośnikiem reklamowym, daje obdarowanej osobie dużo radości. Jest praktyczny, skorzysta z niego absolutnie każdy. 

Koc z polaru czy koc piknikowy sprawdzą się zarówno dla singla, jak i osoby mającej rodzinę czy zwierzęta. To niezbędnik podczas podróży weekendowej poza miasto. Pełni kilka przydatnych funkcji: jest elegancki, ogrzewa, izoluje, chroni np. kanapę czy siedzenia w samochodzie przed zabrudzeniami. Ponadto koce reklamowe od firmy Polagift po złożeniu służą jako poduszka. 

Podróże z gadżetami

Aby każda podróż przebiegła komfortowo, warto zaopatrzyć się nie tylko w koc, ale również w poduszkę podróżną. Możesz ją schować do specjalnego pokrowca, dzięki czemu zachowa dłużej czystość.

Świetnym rozwiązaniem na podróż samolotem będzie koc 2w1. Co to takiego? To koc, który po złożeniu jest poduszką. Zajmuje bardzo mało miejsca, wykonany został z przyjemnego materiału i występuje w kilku kolorach. Produkt ma wszyty zamek błyskawiczny, dzięki czemu szybko go złożysz i rozłożysz ponownie. Koc reklamowy możesz kupić w zestawie z termosem. Z takiego prezentu będzie zadowolony każdy pracownik czy klient. Nie tylko taki, który na co dzień podróżuje.

Koce reklamowe - praktyczny upominek dla pracowników

Co zamiast koca reklamowego?

Firma Polagift ma w swoim asortymencie nie tylko koce reklamowe czy termosy. W bogatej ofercie przedsiębiorstwa znajdziesz gadżety do domu, biura, szkoły, na targi czy do gastronomii. Możesz sięgnąć także po gadżety dla budowlańca, medyczne, sportowe czy sezonowe. 

W okresie wiosenno-letnim z pewnością warto postawić na gadżety do ogrodu. Znajdziesz wśród nich łopatkę ogrodową, zestaw narzędzi ogrodniczych, znacznik na działkę, doniczki i wiele innych, np. zestaw do grilla w dużej walizce.

Specjalną ofertę stanowią gadżety skandynawskie. To produkty, które w porównaniu do kolorowych gadżetów przemawiają prostotą. Są równie praktyczne, wyglądają jednak delikatnie i pasują do większości wnętrz. Wśród tego rodzaju produktów znajdziesz np. drewnianą skakankę czy stojak na szczoteczkę do zębów. 

Ekologicznym upominek z tego działu będzie również drewniany długopis czy ołówek, a także notatnik z tekturową okładką. Jako prezent dobrze sprawdzi się również deska z nożem do krojenia. 

Pamiętaj, że klienci czy pracownicy lubią praktyczne i oryginalne upominki. Często takie, których sami by sobie nie kupili bądź wydaje im się, że nie są im one potrzebne. Okazuje się jednak, że wiele ze wspomnianych wyżej przedmiotów znajdzie swoje zastosowanie w każdym domu.

Zobacz więcej podobnych postów