Ciekawe gadżety, które warto mieć w biurze rachunkowym.
Firma

Ciekawe gadżety, które warto mieć w biurze rachunkowym.

W dzisiejszych czasach na rynku dostępnych jest wiele interesujących gadżetów, które księgowi mogą wykorzystać podczas swojej codziennej pracy. Jakie zatem gadżety warto mieć w biurze rachunkowy? Oto kilka ciekawych propozycji.

Pomysłowe, a przy tym niezwykle przydatne gadżety, które warto zakupić do biura rachunkowego

Do gadżetów, które usprawnią pracę księgowego z całą pewnością możemy zaliczyć ręczną niszczarkę do dokumentów oraz ręczny skaner. Takie przedmioty możemy zabrać ze sobą nawet do biura klienta. Ciekawym gadżetem dla księgowych jest także bezprzewodowy zewnętrzny keypad i kalkulator w jednym. Kolejnym gadżetem, który z całą pewnością przyda się każdemu księgowemu jest filtr prywatyzujący do laptopa, czyli specjalna nakładka na ekran naszego komputera. Dzięki niej osoby postronne nie będą mogły zobaczyć zawartości naszego ekranu, a jak wiadomo ochrona danych finansowych klientów jest bardzo ważna. Na rynku dostępne są również filtry na ekran smartfona. W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa danych klientów warto również pomyśleć o zakupie szyfrowanych pendrive’ów.  Ciekawym rozwiązaniem będzie np. wodoodporny pendrive, który posiada wbudowany keypad do wprowadzania PIN-u.

Ciekawe gadżety, które warto mieć w biurze rachunkowym.

W jakie jeszcze gadżety może wyposażyć się księgowy?

Idealnym gadżetem do każdego biura rachunkowego jest również AirBag potrafiący zamienić dowolny ekran w dotykowy ekran. Gratką dla niejednego księgowego może okazać się także kalkulator, który posiada funkcje drukowania obliczeń w dwóch kolorach. Do rozwiązań godnych uwagi możemy zaliczyć również takie przedmioty jak: elektroniczny zszywacz zasilany z gniazdka sieciowego czy też organizer z wbudowanym hub USB. Zaś podczas wyjazdów służbowych niezastąpionym gadżetem może okazać się dla nas mobilna ładowarka słoneczna, dzięki której w awaryjnych sytuacjach naładujemy swój smartfon. Jak więc widać dzięki nowoczesnym gadżetom dostępnym na rynku praca księgowego może być bardziej komfortowa. Z cała pewnością warto, więc rozważyć zakup tego typu przedmiotów.

Zobacz więcej podobnych postów